Produkter
Honungsförpackningsmaskin med oregelbunden form
Produktintroduktion
![]() |
|
Honungsförpackningsmaskin med oregelbunden form
Produktparametrar
honungsförpackningsmaskin med oregelbunden form
| Modell | WP-480K-4 |
| Kapacitet | 35-50 st/minut/rad |
| Fyllningsområde | 1-20g |
| Storlek | 长(L)30-150宽(B)70-110mm |
| Driva | 4500W |
| Spänning | 220V/380V 50-60Hz |
| Vikt | 850 kg |
| Dimensionera | 1353*900*2550(mm)(L*B*H) |
Produktdetaljer




Företag
Profil

Guangzhou Western Packing Co,. Begränsad tillverkning säljer och servar vertikala form-, fyll- och förseglingsmaskiner för förpackningsindustrin. Våra globala marknader inkluderar mat, dryck, nutraceutical och kemikalier. Vi erbjuder höghastighetsmaskiner för förpackning av stick- och dospåsar med kontinuerlig rörelse. Och många andra vertikala påsar som gör en mängd olika väskstilar - från pyramidväskor till väskor med oregelbunden form, anpassa vilken form du vill.
Vi är fast beslutna att tillhandahålla produkter av hög kvalitet och snabba leveranser till konkurrenskraftiga rimliga priser.
Företagsutställning
Vår förpackningsmaskin under varumärket WESTERN används i stor utsträckning i påse, sticka och dospåsepaket med mat, medicin, hårdvara, dagliga kemikalier, elektronik, dagliga nödvändigheter, etc.
Western Packing kommer att ge dig ett nytt koncept för Kinas varor: Inte bara kinesiskt pris, utan även Tysklands kvalitet och service; Inte bara tillverkad i Kina, utan också skapad i Kina!
Fotografera med kunder
Vi kommer då och då att delta i utställningar och under utställningarna träffade vi många kunder, som också blev våra vänner.








Populära Taggar: honungsförpackningsmaskin med oregelbunden form, leverantörer av honungsförpackningsmaskiner med oregelbunden form, tillverkare, fabrik













